
Dette er en enkel aktivitet som ikke krever noe annet utstyr en et A-4 ark og en saks. Effektfull aktivitet som vil skape begeistring blant barna.

Dette er en morsom teknikk. Ved hjelp av sandpapir, fettstifter og et strykejern kan dere lage artige fargeglade bilder.
Les mer >>I denne aktiviteten kan du ta i bruk rester fra en oppussing eller lignende
Les mer >>På høsten er løvet på trærne forlokkende vakre!
Les mer >>Her kan dere bruke rester fra en klipp og lim aktivitet, eller klippe ut forskjellige rare former.
Les mer >>Bruk av steiner kan gi inspirasjon til ulik type lek
Les mer >>Dette er en enkel aktivitet som ikke krever noe annet utstyr en et A-4 ark og en saks. Effektfull aktivitet som vil skape begeistring blant barna.
Les mer >>Er malingen tykk kan den tynnes med vann
Les mer >>Leire er et formbart materiale som barna kan eksperimentere med
Les mer >>Ivrige barnehender jobber i takt med fantasien. De tryller fram snømenn og monstre. De lager og leker om hverandre. Da slår det meg: Hvorfor i all verden har vi ikke brukt hjemmelaget modellkitt før?
Les mer >>